LILAAKÁC BELVÁROS

Lilaakác BELVÁROS

1077 Bp. Wesselényi u. 2.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 11:00 – 20:00
szombat: 10:00 – 18:00

tel.: +3670 620 2504

e-mail: szalon@belvaroslilaakacgyanta.hu

Térkép »

Az én nevem Dobsa Éva, 2009-ben végeztem kozmetikusként a Magyar Országos Ipartestületnél.(MOSZI)
Azóta sok tapasztalatot szereztem és több tanfolyamon is részt vettem, hogy fejlesszem minden területen a tudásom.
Specializálódtam a gyantázás területére, ezzel kapcsolatban elvégeztem az Alveola Cukorpaszta tanfolyamát illetve az Alveola Waxing Intim gyanta tanfolyamát.
Várom minden kedves régi és új vendégem sok szeretettel a Lilaakác Gyanta szalonba, melyet a 1077. Budapest Wesselényi utca 2 szám alatt találtok meg.
Amennyiben régi vendégem vagy már tudod, hogy biztos kezekben vagy, amennyiben leendő vendégem leszel gyere és próbáld ki a szolgáltatást.

Dobsa Éva

kozmetikus

Sziasztok!
Csipkés Mariann vagyok. Közel 10 éve dolgozom- szépítek kozmetikusként. Fontos számomra hogy vendégeimnek minőségi szolgáltatást nyújthassak a mai rohanó hétköznapokban is,egy olyan helyen,amely nemcsak igényes de kellemes környezetben szépülhetnek.
Bátran ajánlom érzékeny bőrű vendégeknek is a Lilaakác gyantaszalont hiszen a bőrkímélő és természetes összetevőjű cukorgyantával is dolgozom minden területen, amellyel még a legérzékenyebb bőr is sima lehet.

Csipkés Mariann

kozmetikus

Árlista női gyantázás - Alkotás

 HAGYOMÁNYOS PATRONOS GYANTACUKORPASZTA
szemöldökszedés csipesszel1400,-
szemöldökszedés csipesszel + szemöldök festés1400,- +1800,-
szemöldökgyantázás + csipesz1900,-2100,-
szemöldökgyantázás + csipesz +szemöldök festés1900,- + 1800,-2100,- + 1800,-
bajusz1200,-1500,-
arc, áll, fül, orr, pajesz, mellbimbó1200,-1500,-
hónalj1800,-2300,-
kar könyékig2100,-2900,-
kar teljes3100,-4300,-
has/hascsík1800,- /1200,-2100,- / 1500,-
teljes hát2900,-3300,-
derék1800,-2300,-
fazon-bikinivonal1900,-2300,-
fazon-bikinivonal vastagon2500,-3100,-
fazon teljes intim5200,-6300,-
fenék1800,-2600,-
fenék részleges1500,-2000,-
fenék belső ív1500,-2000,-
comb / comb részleges2900,- / 1900,-3900,- / 2600,-
láb térdig2900,-4100,-
teljes láb4500,-6500,-
S csomag bajusz+szemöldök+hónalj4500,-
M csomag
hónalj+vastag fazon (cukor)+láb térdig
7200,-
L csomag
hónalj+intim (cukor)+láb térdig
10100,-
XL csomag
szemöldök+hónalj+kar könyékig+intim (cukor)+teljes láb

Árlista férfi gyantázás - Alkotás

 HAGYOMÁNYOS PATRONOS GYANTACUKORPASZTA
Szemöldökszedés csipesszel1400,-
szemöldök gyantázás + csipesz1800,-2200,-
mellkas3900,-5100,-
has2900,-4500,-
hónalj2400.-2900,-
hát teljes5100,-6100,-
kar teljes3900,-4900,-
kar könyékig2500,-3700,-
intim13500,-
cukor+patronos
fenék (farpofa)2900,-3900,-
fenék belső ív2400,-2900,-
comb4100,-5200,-
teljes láb6200,-7800,-
lábszár3400,-4900,-
fül / orr1400,-
váll és tarkóvonal2100,-2500,-

Women's price list - Alkotás

 HOT WAXSUGAR WAX
Eyebrow with Tweeze1400,-
Eyebrow with Tízezer+ Eyebrow painting1400,- +1800,-
Eyebrow Wax + Tweeze1900,-2100,-
Eyebrow Wax + Tízezer+ eyebrow painting1900,- +1800,-2100,- + 1800,-
Upper Lip Wax1200,-1500,-
Face, Chin, Ear, Nose, Jawline and Nipple Wax1200,-1500,-
Armpit Wax1800,-2300,-
Forearm wax2100,-2900,-
Full Arm Wax3100,-4300,-
Belly and belly line wax1800,-/ 1200,-2100,- /1500,-
Back wax2900,-3300,-
Waist wax1800,-2300,-
Bikini Line with Panties on1900,-2300,-
Thicker Bikini Line Wax with Panties on2500,-3100,-
Complete intimate wax5200,-6300,-
Buttock1800,-2600,-
Partial buttock wax1500,-2000,-
Inner side of buttock1500,-2000,-
Upper Leg and Partial Upper Leg Wax2900,- / 1900,-3900,- / 2600,-
Bottom Leg Wax2900,-4100,-
Full Leg Wax4900,-6500,-

Men's price list - Alkotás

 HOT WAXSUGAR WAX
Eyebrow with Tweeze1400,-
Eyebrow wax + Tweeze1900,-2300,-
Chest Wax4500,-5700,-
Belly Wax2900,-4500,-
Armpit Wax2400.-2900,-
Back Wax5400,-6600,-
Full Arm Wax3900,-4900,-
Upperarm Wax2700,-3900,-
Complete intimate wax14500,-
Buttock2900,-3900,-
Inner side of buttock2400,2900.-
Upper Leg Wax4200,-5200,-
Full Leg Wax6200,-7800,-
Bottom Leg Wax3600,-4900,-
Ear and Nose Wax1400,-
Shoulder and Back of Neck Wax2100,-2500,-

Lilaakác Gazdagrét

1118 Budapest, Kaptárkő u. 5.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 10:00 – 20:00
szombat: 9:00-18:00
vasárnap: zárva

tel.: +3670 327 8723
e-mail: szalon@gazdagretlilaakacgyanta.hu

Tovább »

Lilaakác RÁDAY

1093 Bp. Ráday u. 23.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 11:00 – 20:00
szombat: 10:00 – 18:00

tel.: +3670 424 2473
e-mail: szalon@radaylilaakacgyanta.hu

Tovább »