LILAAKÁC BELVÁROS

Lilaakác BELVÁROS

1077 Bp. Wesselényi u. 2.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 11:00 – 20:00
szombat: 10:00 – 18:00

tel.: +3670 620 2504

e-mail: szalon@belvaroslilaakacgyanta.hu

Térkép »

Az én nevem Dobsa Éva, 2009-ben végeztem kozmetikusként a Magyar Országos Ipartestületnél.(MOSZI)
Azóta sok tapasztalatot szereztem és több tanfolyamon is részt vettem, hogy fejlesszem minden területen a tudásom.
Specializálódtam a gyantázás területére, ezzel kapcsolatban elvégeztem az Alveola Cukorpaszta tanfolyamát illetve az Alveola Waxing Intim gyanta tanfolyamát.
Várom minden kedves régi és új vendégem sok szeretettel a Lilaakác Gyanta szalonba, melyet a 1077. Budapest Wesselényi utca 2 szám alatt találtok meg.
Amennyiben régi vendégem vagy már tudod, hogy biztos kezekben vagy, amennyiben leendő vendégem leszel gyere és próbáld ki a szolgáltatást.

Dobsa Éva

kozmetikus

Sziasztok!
Csipkés Mariann vagyok. Közel 10 éve dolgozom- szépítek kozmetikusként. Fontos számomra hogy vendégeimnek minőségi szolgáltatást nyújthassak a mai rohanó hétköznapokban is,egy olyan helyen,amely nemcsak igényes de kellemes környezetben szépülhetnek.
Bátran ajánlom érzékeny bőrű vendégeknek is a Lilaakác gyantaszalont hiszen a bőrkímélő és természetes összetevőjű cukorgyantával is dolgozom minden területen, amellyel még a legérzékenyebb bőr is sima lehet.

Csipkés Mariann

kozmetikus

Árlista női gyantázás - Belváros

 HAGYOMÁNYOS PATRONOS GYANTACUKORPASZTA
szemöldökszedés csipesszel1200,-
szemöldökgyantázás + csipesz1700,-1900,-
bajusz900,-1300,-
arc, áll, fül, orr, pajesz, mellbimbó900,-1300,-
hónalj1500,-2000,-
kar könyéktől vállig1800,-2700,-
kar könyékig1800,-2700,-
kar teljes2700,-3700,-
has/hascsík1500,- / 900,-1900,- / 1100,-
teljes hát2100,-3000,-
derék1500,-2000,-
fazon-bikinivonal1600,-2100,-
fazon-bikinivonal vastagon2200,-2600,-
fazon teljes intim4900,-5700,-
fenék1500,-2200,-
fenék részleges1300,-1600,-
fenék belső ív1300,-1600,-
comb / comb részleges2500,- / 1500,-3400,- / 2100,-
láb térdig2600,-3600,-
teljes láb4200,-5100,-

Árlista férfi gyantázás - Belváros

 HAGYOMÁNYOS PATRONOS GYANTACUKORPASZTA
Szemöldökszedés csipesszel1200,-
szemöldök gyantázás + csipesz1700,-2100,-
mellkas4100,-5300,-
has2500,-3900,-
hónalj1900.-2400,-
hát teljes5100,-6300,-
kar teljes3200,-4200,-
kar könyékig2500,-3600,-
intim12000,-
cukor+patronos
12000,-
cukor+patronos
fenék (farpofa)2400,-3400,-
fenék belső ív1800,2400-
comb3300,-4400,-
teljes láb5500,-6800,-
lábszár3100,-4100,-
fül / orr1200,-
váll és tarkóvonal1500,-2200,-

Women's price list - Belváros

 HOT WAXSUGAR WAX
Eyebrow with Tweeze1200,-
Eyebrow Wax + Tweeze1700,-1900,-
Upper Lip Wax900,-1300,-
Face, Chin, Ear, Nose, Jawline and Nipple Wax900,-1300,-
Armpit Wax1500,-2000,-
Upperarm wax1800,-2700,-
Forearm wax1800,-2700,-
Full Arm Wax2700,-3700,-
Belly and belly line wax1500,-/ 900,-1900,- / 1100,-
Back wax2100,-3000,-
Waist wax1500,-2000,-
Bikini Line with Panties on1600,-2100,-
Thicker Bikini Line Wax with Panties on2200,-2600,-
Complete intimate wax4900,-5700,-
Buttock1500,-2200,-
Partial buttock wax1300,-1600,-
Inner side of buttock1300,-1600,-
Upper Leg and Partial Upper Leg Wax2500,- / 1500,-3400,- / 2100,-
Bottom Leg Wax2600,-3600,-
Full Leg Wax4200,-5500,-

Men's price list - Belváros

 HOT WAXSUGAR WAX
Eyebrow with Tweeze1200,-
Eyebrow wax + Tweeze1700,-2100,-
Chest Wax4100,-5300,-
Belly Wax2500,-3900,-
Armpit Wax1900.-2400,-
Back Wax5100,-6300,-
Full Arm Wax3200,-4200,-
Upperarm Wax2500,-3600,-
Complete intimate wax12000,- 12000,-
Buttock2400,-3400,-
Inner side of buttock1800,2400.-
Upper Leg Wax3300,-4400,-
Full Leg Wax5500,-6800,-
Bottom Leg Wax3100,-4100,-
Ear and Nose Wax1200,-
Shoulder and Back of Neck Wax1500,-2200,-

Lilaakác Gazdagrét

1118 Budapest, Kaptárkő u. 5.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 10:00 – 20:00
szombat - vasárnap: zárva

tel.: +3670 327 8723
e-mail: szalon@gazdagretlilaakacgyanta.hu

Tovább »

Lilaakác RÁDAY

1093 Bp. Ráday u. 23.

Nyitva tartás:
hétfő – péntek: 11:00 – 20:00
szombat: 10:00 – 18:00

tel.: +3670 424 2473
e-mail: szalon@radaylilaakacgyanta.hu

Tovább »